Veriga = niezawodność i bezpieczeństwo w każdych warunkach

Nasza firma jest oficjalnym dealerem marki Veriga – producenta gąsienic oraz łańcuchów leśnych, ochronnych i śniegowych.

Dlaczego produkty tej marki są lepsze od innych i warto je kupić?

Gąsienice mają znacznie większą powierzchnię styku z podłożem w porównaniu do łańcuchów leśnych przez co w niewielkim stopniu oddziałują na runo leśne i tym samym są bardziej przyjazne dla środowiska. Większa powierzchnia kontaktu z podłożem to także:

  • równomiernie rozłożona siła
  • stała przyczepność do podłoża
  • zwiększona stabilność maszyny podczas jazdy po nierównym terenie
  • szybsza jazda
  • mniejsze zużycie paliwa ze względu na mniejsze zapadnie i opór
  • możliwość transportu większych ładunków

Gąsienice posiadają także elementy przytorowe (boczne), dzięki którym opony cały czas poruszają się po torze. Poprawia to przyczepność opon, stabilność podczas jazdy po zboczach, ochronę przed ostrymi elementami (kamienie, skały), a także cichszą jazdę. Wszystkie te czynniki przekładają się na wydłużenie żywotności opon o 60%.

Drugim godnym polecenia produktem są łańcuchy do kół PREMIUM LINE i STANDARD LINE. Obydwie serie posiadają systemy napinania, które umożliwiają zastosowanie ich na wszystkich typach opon oraz regulację na zużytych oponach.

Standard Line to łańcuchy do kół przeznaczonych do okazjonalnego użytkowania w mało wymagających terenach leśnych. Natomiast PREMIUM LINE to linia łańcuchów przeznaczonych do profesjonalnego użytku przy pozyskiwaniu i usuwaniu drewna. Jest to produkt szczególnie trwały ze względu na wysoką jakość materiałów, a także gęstą konstrukcję. Łańcuchy zapewniają dobrą przyczepność do podłoża i optymalną ochronę opon oraz poprawiają stabilność maszyny. W zależności od modelu, łańcuchy nadają się do pracy na podłożu gliniastym, kleistym, błotnistym czy kamienistym.

Pracujesz w trudnych warunkach, gdzie potrzebny jest wyspecjalizowany sprzęt?

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w wyborze i zrealizujemy zamówienie. 

tel: +48 661 072 266

e-mail: [email protected]