Sprzedaż maszyn leśnych

Dzisiaj chcielibyśmy opowiedzieć o maszynach, które sprzedajemy.

Porównując oferty w Internecie można zauważyć, że są one stosunkowo droższe niż inne. Dlaczego?

Nasza firma oprócz sprzedaży części i maszyn leśnych specjalizuje się głównie w serwisie. Nasi pracownicy uznawani są za najlepszych w tej branży. Dlatego właśnie wykorzystujemy ten atut na każdym kroku. Również podczas sprzedaży.

Każda maszyna, która wyjeżdża z naszego placu jest starannie do tego przygotowana. Serwisanci sprawdzają poszczególne podzespoły pod kątem technicznym. Oględzinom poddawany jest każdy element, a zużyte części są wymieniane na nowe. Dodatkowo przywiązujemy wagę do tego, by każda maszyna posiadała aktualny przegląd UDT.

Mówiąc krótko – kupując naszą maszynę, kupujesz sprzęt gotowy do pracy.

Dodatkowo organizujemy transport pod adres wskazany przez kupującego. Nasi serwisanci pojawiają się u klienta w dniu dostawy maszyny, by ją uruchomić i jeszcze raz upewnić się że wszystko działa prawidłowo.

Dokładamy wszelkich starań by nasze maszyny spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nie mniej jednak należy pamiętać, że sprzedawana maszyna nie jest sprzętem nowym, a używanym. Mając to na uwadze, nasza firma zapewnia kompleksową pomoc – od części po usługę serwisową. Pełne wsparcie, które oferujemy na każdym kroku pozwoliło nam zbudować długofalowe relacje z klientami.

Nie ryzykuj i wybierz naszą firmę, by mieć pewność, że jesteś w dobry rękach!

Zadzwoń pod numer 667 339 423 lub zacznij obserwować nas na Instagramie i Facebooku, gdzie na bieżąco dodajemy oferty maszyn leśnych.